ביטוחי בריאות

אף שהמחשבה על אתגרים וקשיים בריאותיים מעוררת רתיעה, תכנון מוקדם של ביטוחי בריאות הינו צעד הכרחי ובלתי נפרד מההגנה על המשפחה. יתרה מכך, מערכת הבריאות בישראל מאופיינת בבעיות רבות המוסיפות על קשיי החולים, ומובילות להוצאות נכבדות דווקא בשעת מצוקה. לדוגמא, בבתי החולים אין מספיק מיטות וחדרי ניתוח, הרופאים מעדיפים לעבוד בקליניקות פרטיות, קיים מחסור בציודים טכנולוגיים, ואילו תרופות חשובות רבות אינן נכללות בסל התרופות.

 

אנו נלווה אתכם באופן אישי וקרוב, ונסייע לכם להכיר את ביטוחי הבריאות הנדרשים לאור ההרכב המשפחתי והמצב הבריאותי. כך תוכלו לבחור בביטוחים המתאימים ביותר וליהנות בראש שקט משירותים איכותיים:

• ביטוח בסיסי - ביטוח זה יספק לכם כיסוי עבור מקרים שאינם מכוסים בשירות הבסיסי של קופות החולים, כמו ניתוחים, השתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, אשפוז ממושך, ורכישת תרופות שאינן כלולות בסל התרופות.
• ביטוח משלים שב"ן – שב"ן הינו ראשי התיבות לשירותי בריאות נוספים, אותן רשאיות קופות החולים להציע ללקוחותיהן במסגרת ביטוח משלים. יחד עם זאת, פעמים רבות הביטוח המשלים אינו מכסה על כל סוגי הניתוחים והטיפולים, כולל השתתפות עצמית המשתנה מעת לעת, ובנוסף לכך גובה הכיסוי עשוי שלא להספיק. לכן, ביטוח משלים שב"ן הינו הכרחי למניעת תשלומים על טיפולים שאינם מכוסים על ידי קופת החולים, או שכרוכים בהשתתפות עצמית גבוהה. בין היתר יכסה הביטוח על ניתוחים בארץ ובחו"ל בכל בתי החולים הפרטיים, לרבות בירושלים. במידה שהמבוטח מעדיף לעבור את הניתוח בחו"ל עליו לפנות לחברת הביטוח, והיא תשפה אותו בגין הוצאות הניתוח והשהייה בבית החולים, אך לא בגין כרטיסי טיסה או עלות שהיית מלווה (למעט במקרים מיוחדים). 
• ביטוח מהשקל הראשון – ביטוח זה מאפשר לכם לפנות ישירות אל חברת הביטוח, ללא צורך בפנייה אל קופת החולים. חברות הביטוח עובדות עם מוסדות ומומחים רפואיים מהשורה הראשונה, ואף מאפשרות לקבל טיפול אצל מומחים שאינם מצויים ברשימותיהן. החברה משפה את המבוטח על מגוון רחב של טיפולים לפי תקרת ההחזר המצוינת בפוליסה.