ביטוח רכוש – אלמנטארי

אייל אלמוגי ביטוחים עוסקת מזה שנים רבות במכלול סוגי הביטוח האלמנטארי, ומספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים מענה מקיף התפור במדויק לצרכיהם. פתרונות ביטוחי הרכוש שאנו מעניקים כוללים:

ביטוח נסיעות לחו''ל

כאשר יוצאים לחופשה או לנסיעת עסקים בחו"ל חשוב לדאוג לכיסוי הוצאות טיפולים רפואיים, העלולים להידרש עקב תאונה או מחלה. למרבה הצער, ישראלים רבים אינם מודעים לחשיבות הביטוח או מסתמכים על ביטוחים מצומצמים שאינם מספקים, ולבסוף שבים לישראל עם הפסדים כבדים. לעומת זאת, בסיוע אייל אלמוגי ביטוחים תוכלו להתאים את הפוליסה לצרכיכם ולהרחיב כיסויים כגון פינוי מוטס, טיפולי שיניים, אשפוזים, ניתוחים ורכישת תרופות. כמו כן, באמצעותנו יכולים נוסעים מתמידים לרכוש פוליסה שנתית, ואילו קבוצות וחברות זוכות להנחות.

ביטוח עסקים

 בעלי עסקים משקיעים משאבים מרובים בפיתוחם והצלחתם, ובתוך כך נתונים לסיכונים העלולים לפגוע באופן מהותי בתפקודם ואף בקיומם. מכיוון שלכל עסק מאפיינים ייחודיים מבחינת תכולה, שווי, מבנים ופעילות, נתפרת ביחד עם בעליו הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו. לאייל אלמוגי ביטוחים ניסיון רב בעבודה מול עסקים קטנים וגדולים כאחד, והינה אמונה על התאמה מדויקת ופרטנית של הפוליסה הנדרשת תוך התחשבות בעלויותיה ובתמורות עתידיות.

ביטוח דירה

ביטוח דירה נערך על פי פוליסה תקנית המתחלקת לשני סוגים:

ביטוח מבנה – מטרתו לכסות את המבוטח במקרים בהם נגרם נזק למבנה עצמו או לחלקים הצמודים אליו. נזקים אלו העשויים להיגרם על ידי בעלי המבנה עצמם, צד שלישי או כוח עליון, מתבטאים בפגיעה ישירה ובהוצאות עקיפות כמו על שיפוצים או אובדן שכר דירה. יש לציין כי ביטוח המבנה מחושב לפי עלות הבנייה למטר רבוע, כאשר שטח הדירה כולל גם את השטחים המשותפים.

ביטוח רכב

במדינת ישראל פועלות חברות ביטוח רבות המציעות ביטוחי חובה, צד ג' ומקיף, אשר מטרתם לשפות את המבוטח מפני נזקים שנגרמו לאדם, לרכב ולרכוש. עלות הביטוחים משתנה על פי מאפיינים שונים של הרכב והנהג, וכמו כן קיימים הבדלים מהותיים במחירים בין חברות הביטוח. אנו מבצעים עבור לקוחותינו סקר שוק והשוואה בין חברות הביטוח, הן בעת רכישת פוליסה ראשונה והן משנה לשנה במועד החידוש.